Знімне протезування

 

 

Знімне протезування - це відновлення дефектів зубних рядів великої протяжності (трьох і більше зубів). Зубний протез необхідний не тільки з естетичних міркувань, але і для збереження зубів, що залишилися. Навантаження за відсутні зуби нерівномірно розподіляється на ті, що залишилися, сприяючи їх розхитування і випадання. Залежно від показань застосовується той чи інший вид протезування (втрата трьох і більше зубів, одно- і двосторонні кінцеві дефекти, збиток кісткової тканини на 1/2, 1/3 довжини кореня).

Ми можемо запропонувати наступні конструкції, щоб вирішити Ваші проблеми:

  • повний знімний пластинчастий протез;
  • частковий знімний протез (пластинчастий; на телескопічних коронках; бюгельний: кламмерний, на замках, односторонній, шініруючий).

Щоб вийшла якісна ортопедична конструкція, необхідно дотримуватися велику кількість вимог при виготовленні. Всі роботи обов'язково проходять перевірку в спеціальних артикуляційних апаратах, запрограмованих на повторення рухів саме вашої щелепи (які ви виробляєте під час розмови, прийому їжі і т. д.).

Конструкції виготовлені з гіпоалергенних матеріалів. Протези легкі і тонкі, але в той же час надійні. Лікар-ортопед проводить профілактичні огляди, на яких розповідає, як доглядати за конструкціями.